Kochana Wspólnoto Żywego Różańca!

Na początku w trwającej jeszcze oktawie Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego chciałbym Was wszystkich bardzo serdecznie pozdrowić!

Dziękuję za przesłane w ostatnim czasie życzenia i za każdy dar modlitwy.

W sobotę 18 kwietnia o godz. 12.00 w intencjach całego Żywego Różańca naszej archidiecezji pragnę ofiarować Mszę św.

Zapraszam do wspólnej modlitwy poprzez transmisję internetową z kościoła Wniebowzięcia NMP w Katowicach. Będzie to nasz kolejny „Kościół stacyjny” Wielkiej Nowenny Różańcowej.

Różaniec odmawiamy pewnie wszyscy w gronie rodzinnym lub w łączności ze swoją parafią. Jeśli jednak ktoś pragnie, transmisja modlitwy różańcowej z w/w kościoła jest codziennie o godz. 20.30. W tę sobotę przed różańcem, o godz. 20.20 będzie jeszcze Koronka do Miłosierdzia Bożego na zakończenie nowenny przed Świętem Miłosierdzia.

Adres transmisji internetowej:

https://pl-pl.facebook.com/WNMP.Katowice

Uwaga: transmisja jest na stronie Facebooka, ale nie trzeba mieć swojego konta i nie trzeba żadnego logowania. Wśród filmów wybieramy ten, który w czasie transmisji będzie na żywo. Inne filmy, to wcześniejsze nagrania.

Proszę powiadomić, kogo możecie, aby pomodlić się wspólnie w najbliższą sobotę.

Zapraszam do wspólnej modlitwy 😊

Serdecznie pozdrawiam i błogosławię +

ks. Zbigniew Kocoń, moderator

Żywy Różaniec naszej archidiecezji wspiera śląskich misjonarzy oraz - wraz z całym Żywym Różańcem w Polsce - jedno wskazane przez Ojca św. dzieło misyjne w świecie. Ofiary na ten cel – w wysokości 1 zł miesięcznie - przekazujemy na konto podane poniżej.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent sodales sem nec turpis imperdiet pharetra. Mauris sollicitudin eros eget nunc volutpat malesuada. Aenean bibendum condimentum mi vel lacinia. Ut finibus metus a efficitur interdum. Nam elit turpis, accumsan sed dictum quis, egestas quis risus. Cras faucibus tempor enim vitae convallis. Donec cursus tellus tellus, et rutrum neque accumsan molestie. Morbi tortor velit, euismod eu ligula quis, convallis convallis lorem.

Kościoły stacyjne Wielkiej Nowenny Różańcowej w roku 2020.

Niniejsza strona służy również tym wszystkim, którzy nie mają możliwości włączenia się w struktury Żywego Różańca w swojej parafii.

Najnowsze

Zaproszenie na IX Archidiecezjalną Pielgrzymkę...

Już po raz dziewiąty zapraszam do wzięcia udziału w dorocznej Pielgrzymce „Żywego...

X Archidiecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca...

Serdecznie zapraszamy na X Archidiecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca do Sanktuarium św. Józefa w...

Drodzy Zelatorzy i członkowie Żywego...

KOŚCIÓŁ STACYJNY Pragnę poinformować, że w najbliższą sobotę 13 lutego 2021 zgromadzimy się...